Trička pro každou příležitost

Originální trička, které nikdo jiný nemá
Chystáte se na nějakou letní akci a chybí vám k ní stylové oblečení? Rádi pro vás vyrobíme parádní trička a pomůžeme i se zpracováním návrhu. Vždy posíláme náhled trička s potiskem předem k odsouhlasení. Výroba od jednoho kusu!
Tiskneme digitálně
Veškerý potisk je prováděn technologií přímého tisku. Můžete nám zaslat fotografii anebo jakýkoli obrázek (v co největším rozlišení) a my jej natiskneme.
Množstevní slevy, náhled zdarma a rychlé dodání
Tohle jsou naše standardy, které nehodláme měnit. Vyplňte poptávku níže a přesvědčte se sami!
Vyplňte poptávku

1. Typ produktu

2. Barva produktu

3. Velikost produktu

Při výrobě motivu tzv. "na míru" akceptujeme pouze platbu předem na účet. Nemusíte mít ovšem strach o svoje investice, platba probíhá vždy až po finálním schválení hotového motivu.

Po obdržení poptávky vás budeme kontaktovat, dohodneme všechny detaily a až potom se pouštíme do výroby. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailu info@rockbaby.cz nebo telefonicky na čísle 608 355 370.

Zákazník odesláním poptávky potvrzuje, že si není vědom žádné skutečnosti, která by omezovala použití jím požadovaného motivu "na přání". RockBaby s.r.o., s přihlédnutím k této skutečnosti, nenese žádnou odpověnost za případný konflikt s autorským zákonem, protože je pouze dodavatelem vybraného druhu oblečení s motivem dodaným zákazníkem.

Odesláním formuláře souhlasíte s Pravidly ochrany osobních údajů společnosti RockBaby s.r.o..